Codzienność

Codzienność

niedziela, 17 lipca 2016

Zakupy, kolczyki, amulety runiczne i wiersz...

 Ostatnio zrobiłam trochę zakupów w internecie. Po pierwsze kupiłam herbaty z tych lepszych, smakowych. Uwielbiam je. Są drogie ale rewelacyjne. Trafiłam bardzo dobrze, bo wszystkie pyszne. Tym razem wybrałam czarne - Zimową spiżarnię, Zimowy sen, Korzenną i jeszcze jedną owocową coś związanego z miłością. Dodatkowo dostałam próbkę zielonej - Moc Combucha. Minusem kupowania w internecie jest to, ze trzeba kupić 100 g zamiast 50. To trochę dużo. Wolałabym kupić więcej gatunków.

Kupiłam sobie też kolczyki z bursztynem w moim ulubionym sklepie. Wcześniej w tym sklepie kupiłam dwa pierścionki i na tym się nie skończy, bo mam zamiar jeszcze kupić co najmniej kilka par kolczyków. Wybiorę te z naturalnymi kamieniami. Na początek może z ametystami, granatami lub akwamarynem. Przydałyby mi się ich wibracje. Kolczyki są cudne. Wyglądają jak z minionych wieków.

Wczoraj miałam do wykonania trzy amulety runiczne na kamieniu. Jeden na zamówienie i dwa dla mojej mamy. Ten na zamówienie ma wspomóc zadowolenie z pracy, karierę i przywołać pieniądze. Dla mamy ma być jeden na pieniądze, a drugi na zdrowie. Ja mam w domu kilka i jestem zadowolona z ich działania. Tylko trzeba im dać czas a pomagają.
Znalazłam sobie pracę na następnym portalu z wróżbami jako doradca na email i autor tekstów z dziedziny ezoteryki. Ostatnio w ogóle dużo piszę. Trochę też tekstów ma być opublikowane w Libertasie i kocim czasopiśmie. Piszę też nadal wiersze. Wczoraj pisałam na warsztaty w grupie na Facebooku...Tematem było jestem czyli o sobie...

Jestem żywiołem


jestem ogniem
gdy kocham płonę
spalam się
biorę w dłonie serce
nasączam żarem
bucham namiętnością
 
jestem wodą
obmywam duszę
wyrozumiałością i spokojem
sączę kropla po kropli
czar współistnienia
 
jestem wiatrem
dodaję siły
mocą pewniejszą od słów
rozwiewam smutki
kąsające myśli
 
jestem ziemią
cierpliwą i wierną
otulam stałością
trwam przy tobie
dzień po dniu
z nadzieją pewniejszą niż jutro

4 komentarze:

  1. Piszesz piękne wiersze, czy łatwo Ci to przychodzi, czy też zmieniasz, skreślasz, bo wydaje się jakby pisało Ci się lekko, jednym strumieniem myśli. Kolczyki wyjątkowej urody.
    Pozdrawiam- kreska

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kolczyki i prace jaka wykonałaś.

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam