Codzienność

Codzienność

czwartek, 31 grudnia 2015

Sylwester, codzienność, szachy i poszukiwanie inwestora...

Dziś Sylwester. U mnie normalny dzień, bo nigdzie się nie wybieram ani nikogo u mnie nie będzie. Z tym mam święto, że nic nie robię. Nawet obiadu nie ugotowałam. Był bigos, który gotowałam od wtorku. Mam też szynkę, schab pieczony, śledzie i ciasto. Rano Krzysiek jeszcze był w mieście. Później rąbał drewno na rozpałkę. Chory jest i zły. Ma katar. Narzeka i wszystko go drażni. Czytać nie może i rozwiązywać krzyżówek też nie, bo oczy mu łzawią i okularów używać nie może. Grać w nic nie chce. Miałam ochotę wypróbować Wiedźmina, który wczoraj przyszedł, ale jak nie o nie.


Uczę się grać w szachy na smartfonie. Nawet mi nauka idzie. Zgrałam też sobie koło fortuny, warcaby, domino, pasjans i mahjong. Zgrałam też krzyżówki i aplikację do hipnotyzowania. Ze smartfona jestem zadowolona. Denerwują mnie tylko reklamy. Mam też problem z internetem, bo nie wiem czy udało mi się uruchomić wi-fi. Wygląda na to, że tak, a dziś mi przyszła wiadomość, że muszę wykupić internet za 10 zł. Nie wiem co z tym zrobić.
Wczoraj zgłosiło się do mnie wydawnictwo z propozycją wydania moich opowiadań z dreszczykiem. Problem z tym, że jestem debiutantką jeśli chodzi o prozę i w grę wchodzi tylko współfinansowanie. Musiałabym znaleźć sponsora, bo wolnych środków na ten cel nie mam. Nawet jeszcze nie wiem jakie by to były koszty. Muszę się najpierw zorientować. Tak czy siak jestem zadowolona, że moja pisanina jest coś warta. Może spróbuję pisać do czasopism, bo jak dla mnie nieźle płacą.

A na koniec chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym Roku...


 

16 komentarzy:

 1. Z serca życzę pięknego zdrowia,wiele szczęścia,spełnienia marzeń,realizacji pomysłów i morza miłości w całym przyszłym roku.Niech dla Pani będzie to zdecydowanie lepszy rok niż ten odchodzący,a radość i dobry humor niech dopisuje Wam Obojgu każdego dnia. Kętrzynianka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego dla Was w 2016 - Ela

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym 2016 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku samych radosnych i słonecznych dni,spełnienia marzeń oraz zdrówka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiam noworocznie !
  Wspaniałego Nowego Roku życzę !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DZiękuję...Też życzę wszystkiego najlepszego...

   Usuń
 6. Agato, gratuluję wydawniczych zamiarów. Niech więc 2016 rok będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo udany! I pod innymi też:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok , spelnienia zamiarow i postanowień !!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego, Agato na nowy rok :)
  Miłe, jak ktoś pracę naszą docenia :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam