Codzienność

Codzienność

niedziela, 13 października 2019

niedziela

Wczoraj miałam szkolenie z dwupunktu. Mam dwie książki na ten temat, ale nie odpowiedziały mi na wszystkie pytania. Szkolenie trwało 5 godzin i jestem zadowolona. To cud, że je znalazłam. Szukałam ponad rok z przerwami. Teraz tylko praktyka została. Będzie intensywna do czasu aż poczuję sie z metoda pewnie. Mam tez sporo przekonań do przepracowania.

Kupiłam sobie trochę ciuchów w tym kilka uzywanych swetrów. Muszę byc uzywane, bo je strasznie plamie farbami. Na zajęcia z malarstwa też wkładam rzeczy uzywane. Te osoby, ktore chodzą ze mną w większości wkładaja fartuchy i dopiero malują. Ja nic takiego nie mam i maluję w czym przyjezdzam na zajęcia. Ostatnio poplamiłam nowa tunikę i getry. Kupilam też płaszczyk i beret. Berety nosiłam kiedyś, gdy bylam jeszcze młoda. Nawet je lubię. Zobaczymy jak mi sie będzie je teraz nosić.

Prace w domu i koło domu posuwaja się do przodu. Krzysiek opróżnił donice, a Sebastian zamknął okienka. Schowali wąż i tym samym wszystko co trzeba było koło domu prawie skończone. Trzeba jeszcze tylko sprzątnąć doniczki po kwiatkach i to już wszystko. Sebastian pociął mi juz podkłady pod malowanie na szkle. Muszę jeszcze poszukać wzorów i wydrukować. W domu jeszcze jest montowanie alarmów i naprawa zamka. Pojedzie w czwartek.

Jutro powinnam jechać na zajęcia z malarstwa. Maluję pejzaż jesienny. Jeszcze dwa wyjazdy i chyba skończę. Powinnam usiąść nad szkicami, ale to dopiero po wyjeździe Sebastiana.


łza

zalśniła diamentem

spłynęła jak wartki potok

potrzeba było tylko chwili
by dotknęła duszy
tamy runęły
i już nic nie jest jak dawniej


2 komentarze:

  1. Niedziela była piękna...niestety u mnie klapa..pół tygodnia --> włącznie z niedzielą przeleżałam.:/ Tyle do ogarnięcia, taka pogoda...a ja chora.:(
    Obserwuję :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Podziwiam to jak się rozwijasz. Do zimy jesteś już przygotowana , u nas jeszcze donice pełne i pelargonie są jeszcze na oknach. Pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam