Codzienność

Codzienność

wtorek, 17 grudnia 2019

Wtorek

Nie ćwiczę już tai chi, bo nie dałam rady opanować ruchów dwoma rękami równocześnie. To nie jest prosty ruch ale i rotacja. Każdą ręka inna. Nie potrafie skupić sie na dwóch rękach jednocześnie i jedną ćwiczę dobrze, a drugą nie. Próbowałam przez kilka dni, wpadałam w coraz większa frustrację, staralam się i nie wychodziło. To jest podstawa ćwiczeń tai chi. Ruchy sa prawie zawsze dwoma rękami rownocześnie. Nie żałuję tego miesiąca. Od dawna mnie tai chi kusiło i musiałam sprobować. Nie sądziłam, ze to będzie dla mnie takie trudne. Ba niewykonalne. Pozostała mi joga. Ta mi idzie dobrze i oczywiście będę ćwiczyć dalej. Teraz ćwiczę około 35 minut. Czasem będę ćwiczyć dłużej. Kupiłam kolejną książkę o jodze. Kilka dni temu moja mama wyszla wieczorem do komórki po węgiel i zastała na podwórku sporego dzika. Stał niedaleko. Popatrzyl chwilę na nią i ruszył w stronę sadu. Na podworku byly kiedyś sarny i był lis. Teraz dzik. Taki kontakt z naturą mi sie podoba, ale dzików sie obawiam.

Czekam na Sebastiana. Będzie u mnie chyba do 2 stycznia. Troche w domu pomoże. Ciekawe ile razy się pokłocimy. On twierdzi, że nie ma zamiaru się ze mną kłócić, ale pewnie wyjdzie inaczej. Pewnie będzie chciał mną rządzić i ja się wścieknę, a wtedy awantura gotowa. Zawsze mu się uda mnie sprowokować. Źle się z tym czuję, bo dążę do spokoju...


Sprzedałam kolejne logo. Przygotowałam je z trudem, bo na starym laptopie, a tam ekran zmienia kolory, bo obudowa pęknieta. Muszę cos w końcu zrobić z tym. Albo naprawie stary laptop albo naprawię corela na nowym laptopie...3 komentarze:

 1. Z kim ćwiczyłaś tai chi? Byłaś na kursie, czy uczyłaś się z jakimś filmikiem na youtubie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wykupiłam kurs podstawowy Akademia dao Adam Wypart. Tani i bardzo fajny...

   Usuń
 2. Joga to super sprawa, powodzenia! Pozdrawiam świątecznie! :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam