Codzienność

Codzienność

poniedziałek, 23 grudnia 2019

poniedziałek

Jestem zachwycona swoja kondycją. Okres gdy człapałam i dostawalam zadyszki oraz kołatania serca po wyjściu z przejścia podziemnego chyba minął. To zasługa ćwiczeń. Sukces będzie dopiero latem o ile będzie, bo latem miałam największy problem z aktywnością. Już jako młoda osoba latem nie miałam na nic siły. Słońce je ze mnie wysysało. Kiedyś podczas upału mdlałam. Cale życie musiałam uciekać ze słońca. Nie znoszę go więc i latem przesiaduję w domu.

Tak jestem napalona na dietę, że kusi mnie przejść juz na nią zaraz po świetach. To będzie chyba dieta plaż południa z tym, że pierwsza faza. Myślę by pokombinować conajmniej miesiąc, ale niekoniecznie tylko tyle, bo jeśli będę chudła to wytrwam oczywiście dłużej. Jeśli chudnąć nie będę, to przejdę znowu na zupy. W lecie planuję dietę Dąbrowskiej z tym, że chcę z  niej ostrożniej i dlużej wychodzić. W przyszłym roku chciałabym zejść na stale do 79 kg i oby sie udało.

Krzysiek w sobotę przyniósl mi z pracy 15 bananów, bo któryś z handlowców zostawił i ludzie z ekipy sprzatającej wzieli. Trzeba bylo je wykorzytać natychmiast, bo skorka juz zaczynala czernieć. Zrobilam koktail i ciasto. Znalazł też paczkę nowych wkrętów, taką migającą gwiazdę i 200 zl... :)

Książka, którą kupilam dość dawno temu jeszcze nie dotarla. Trzeba czekać 14 dni i dopiero wtedy zgłosić do księgarni. Na stronie monitoringu poczty wyglada jakby utknęła w miejscu nadania, ale licho wie... Nie podoba mi się to, bo chciałam do niej zerknąć w święta.

A na koniec zdjęcia mojej nowej szafy. Marzyłam o ludwikowskiej wlaśnie. Ta ma okolo 100 lat. Na jednym zdjęciu cala szafa sie nie zmieściła, bo przedpokój wąski. Zarobiłam ostatnio parę groszy to moze jeszcze kupię etazerkę. Myślę o nowej macie do jogi, bo moja jest pogryziona i niestety nie jest antypoślizgowa i niektóre asany utrzymać trudno. Muszę kupić żarówkę fotograficzną.
9 komentarzy:

 1. Ciasto bananowe jest pyszniutkie pozdrawiam świątecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie na razie jedno postanowienie: przysiady, po 100 dziennie 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co dobrego wynika z przysiadów?:)))
   Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt.

   Usuń
 3. U Was jak zawsze intensywnie i wiele się dzieje... :D Wesołych, spokojnych Świąt! Pozdrawiam! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Agatko... ta szafa nie ma 100 lat, jest nowa z nowego drewna !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szafa ma sto lat, ale została oczyszczona z powłok maloraskich

   Usuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam