Codzienność

Codzienność

środa, 31 sierpnia 2016

Urodziny, numerologia i bolesne przeżycia...

Dziś wstałam przed dziewiątą. Im chłodniejsze noce tym lepiej mi się śpi. Mam sporo zajęć ostatnio. Dziś np. jadę wreszcie na RTG kręgosłupa. Sebastian mnie męczył i w końcu skapitulowałam. Jadę po 13 i do tego czasu mam nic nie jeść. Trudno mi będzie, bo im bliżej jesieni tym jestem bardziej głodna. Widocznie nie zatraciłam jeszcze zwierzęcego instynktu, który każe na zimę się najeść do syta i obtłuścić. Moje koty też już jedzą więcej i Pikuś również. Dziś moje urodziny. Kończę 52 lata. Sporo, choć tego nie czuję. Prezenty już dostałam. Bardzo mnie ucieszyły. To książka, tunika i sweter.
Po południu będę pisać teksty o drzewach. Są dobrze płatne i to jest stałe zlecenie. Napisze też pewnie tekst na portal na którym wróżę. Chcę napisać o nowym roku numerologicznym, który według niektórych wkrótce się zacznie. Dla mnie to będzie rok 6. Przynieść powinien spokój po burzliwym roku 5. To też czas miłości, powrotów nieobecnych osób i czas rodziny. Może rozpocznę nową działalność i pieniędzy też trochę powinno być.

Jakiś czas temu spotkało mnie coś przykrego. Otóż Krzysiek znalazł razem z kolegą małego kotka przy drodze. Kociak był chyba potrącony przez samochód bo nie mógł chodzić. Kolega Krzyśka wziął go do weterynarza i niestety nie dało się go uratować. Długo mnie to gryzło, bo może jednak ratunek był możliwy? Może po prostu kolega nie miał pieniędzy i stąd eutanazja? No i co to maleństwo robiło przy drodze? W takich momentach wątpię w boską sprawiedliwość. Długo mi się śnił...Tak mi go szkoda. Dobrze chociaż, że go znaleźli i nie konał w cierpieniu przez kilka dni. 

9 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego, samych pogodnych i radosnych dni oraz spełnienia marzeń. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń.... :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego Najlepszego! Widzę, że mamy urodziny w podobnym czasie (moje były wczoraj). Ponadto według chińskiego horoskopu obie urodziłyśmy się w roku smoka. To tak w nawiązaniu do Twoich zainteresowań;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego, Agato ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Aga, samych najlepszych rzeczy! Dobra wokół,zdrowia i jak najczęściej się uśmiechaj!

  OdpowiedzUsuń
 7. Agato, wszystkiego najlepszego. Niech spełnią się Twoje marzenia:)
  Ewelina

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkiego dobrego Agatko :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam