Codzienność

Codzienność

niedziela, 27 listopada 2016

Pracowita niedziela, loga i problemy....

Ja to jestem udana. W dni robocze śpię, a w niedzielę pilnie pracuję. Dziś wstałam przed 10 i od razu zabrałam się za pisanie tekstów. Tym razem to były teksty o Bydgoszczy. Niby ławo się pisało, bo sporo wiadomości  o tym mieście jest w internecie ale termin mnie trochę gonił. Później popracowałam godzinkę na portalu z pożyczkami pozabankowymi. Też trochę zarobiłam. Popołudniu pewnie będę robić loga. Ostatnio mam obsesję na tym punkcie. Chcę się szybko nauczyć i być może zacząć zarabiać. Dodatkowe pieniądze bardzo by mi się przydały. Jest jednak olbrzymia konkurencja. Przygotowywanie portfolio trwa, jest mozolne i nieopłacalne. Portfolio jest ważne, bo osoby je posiadające mają większą szansę na zdobycie zleceń. Powoli dojrzewam do podjęcia decyzji by oferować swoje usługi na Allegro. Ceny są bardzo niskie ale w ten sposób mogę nabrać doświadczenia. Poza tym bardzo loga robić lubię...
To co wczoraj zrobiłam jest częściowo tutaj, a reszta na blogu z grafiką http://grafikarsa.blogspot.com/
 Ostatnio mam problem z piecem. Z trudem się rozpala i kopi się szyba. Nie wiem co się stało od czasu gdy kilka dni temu Krzysiek wymienił rurę od pieca, ponieważ się przepaliła. Od tego czasu nie pali się za dobrze. Piec był czyszczony i komin również. Natomiast jeśli chodzi o piec od centralnego to jeszcze go nie sprawdziłam. Muszę to zrobić w najbliższym czasie, ponieważ w Wigilię mam zamiar przygotować na nim wieczerzę. Tak będzie wygodniej, bo przecież moja kuchenka ma tylko dwie płytki. Jak tu Wigilię przygotować?

Mam też problem z komputerem. Chodzi mi strasznie wolno. Nie wiem co się dzieje. Dysk w połowie tylko zapełniony. Ostatnio też go czyściłam...Już nie mam do niego cierpliwości. Chyba będzie trzeba jednak pomyśleć o przeglądzie albo kupnie nowego.

2 komentarze:

 1. kobietawbarwachjesieni:
  Piękne są Twoje prace. Jeśli chodzi o komputery, to mój też wolno chodzi, a załadowuje się kilkanaście minut. Kupuję komputer używany, ale o całe niebo lepszy od mojego. Pewno we wtorek lub w środę go już dostanę. Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ne no to mój kilka sekund sie ładuje, ale chodził kiedyś szybciej....:)

   Usuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam