Codzienność

Codzienność

środa, 4 lipca 2018

czwartek

Ostatnio co zrobię wstawiam na Artillo. Miałam też wstawiać na Dawandę, ale ma przestać istnieć. Szkoda. Wysłałam prace przykładowe do kilku galerii i zobaczymy. Mogę mieć problmy, ponieważ robię kiepskie zdjęcia. Muszą to być portale polskie, bo angielski mnie odrzuca. Nie mam ochoty sprzedawać za granicą, bo inna waluta, cło itp komplikacje. Myśle o Allegro o ile nie będzie opłat za wystawienie w tych kategoriach, które mnie interesują, czyli głównie kartki i obrazy na razie. 
Mam sporo pomysłów na rękodzieło. W najbliższym czasie chce  zrobić kartki ze zdjęciami moich aniołów. Może też pójdą kwiaty i koty. Te kartki by były tańsze niż scrapbooking. Chcę tez zacząć robić czapki, może etui na telefony, kolczyki decoupage, breloczki i może zakładki drewniane z koralikami. Zaczęłam też malować anioły pastelami. Wychodzą poważne i smutne jak ja teraz... Myślę o akwaralach, bo jeszcze aniołów tą techniką nie malowałam. Dziś chcę wykonać obraz vedic art z tym, że nie malowany tylko lany. Wczoraj już płótno zagruntowałam.
Dziś po południu idziemy na dłużej do ogrodu. Trzeba wszystko podlać gnojówką z pokrzyw. Trzeba też zrobić następną i może pokombinować z papryka i pomidorami z preparatem ułatwiającym zapylanie. Trochę nam zejdzie. Krzysiek musi iść ze mną, a trochę sie broni, bo przychodzi z pracy zmeczony i chce spać.


2 komentarze:

  1. Anioły w każdym wydaniu dobrze się sprzedają. Obrazek wyszedł super !!! Pokzywą też podlewamy . W tym roku zbiory są duże. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam