Codzienność

Codzienność

środa, 20 kwietnia 2016

Wszystkiego po trochu i odmładzanie...

Nadal oglądam dramy. Ostatnio dwie z Lee min Ho. Niezłe. Czeka jedna z Seungiem gi Lee. Nie wiem tylko czy uda mi się ją obejrzeć, bo tłumaczonych odcinków znalazłam 15 z 28. Reszta jest na Chomiku, ale nie wiem czy już ma wgrane tłumaczenie czy trzeba kombinować ze wstawianiem czego nie potrafię. Warto by się tego nauczyć. Wczoraj wpadł mi w oko następny przystojniak - Jung suk Lee. Ma 26 lat i jest z pod znaku panny czyli tak jak ja...Jeszcze filmu z nim nie widziałam, ale kilka nagród zdobył więc chyba jest niezły. Pewnie też jest nieźle zbudowany i ładnie się porusza, bo od 15 roku życia jest modelem. Krzysiek chyba jest zazdrosny, bo znienawidził Koreę i Koreańczyków na amen.

Poza tym to działam artystycznie i czytam antologię, bo mi przyszły egzemplarze autorskie. Znalazło się w niej 20 moich wierszy - miniaturek do 8 wersów. Do ogrodu mi się wychodzić nie chce, a robota goni. Najlepiej mi w domu na kanapie.

Od jutra muszę się bardziej energicznie zabrać za wytworki, bo od 14 maja szykuje się bazarek dla bezdomnych kotów. Mam zamiar wysłać paczkę. Może pójdą kartki, lampion, butelka, magnesy, szkatułka, kamienie, obrazki, książki i breloczki. Część rzeczy jest gotowych, ale trochę muszę dorobić. Koty są najważniejsze, a tych bezdomnych mi strasznie żal.

A poza tym? Jestem na dukanie, bo MUSZę schudnąć do 60 kg. Jak mi się to uda nie wiem. Chcę też jeszcze jak mi się uda schudnąć, trochę się odmłodzić i o siebie zadbać. Zawsze wyglądałam o 10 lat młodziej a teraz co? Zgroza. To moje zaniedbanie wynika chyba z tego, że mam starszego partnera a zawsze miałam młodszych. Krzysiek sam o siebie nie dba i przyjmuje mnie jaką jestem. Wyglądamy na rówieśników. Mój pierwszy mąż był ode mnie 5 lat młodszy, rekordzista w dodatku przystojniak był młodszy o 15 lat. Czas coś chyba podziałać w tym względzie, bo staruszką jeszcze nie jestem.

5 komentarzy:

 1. Ładny ten chłopak -model. mA tej diety nie radziłabym stosować, bo zagraża zdrowiu, moja koleżanka rozwaliła sobie nerki.
  Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, osobiście nie stosowałam ale sporo niedobrego słyszałam od koleżanki, która najpierw schudła, potem długo leczyła nerki, a teraz znów jest po prostu bardzo gruba i przeklina Dukana:)
  Ja chudnę, jak mniej jem a więcej się ruszam, i właśnie nadchodzi ten czas- ogród, spacery itd.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że Koreańscy aktorzy/modele zmobilizowali Cię do pracy nad sobą. I dobrze, już kiedyś mówiłam że to żaden poważny wiek, sporo przed Tobą.No to do dzieła.Tylko nie graj zanadto Mężowi na nerwach ;)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam