Codzienność

Codzienność

czwartek, 6 grudnia 2018

czwartek

Kupiłam ostatnio dwie talie kart Lenormand i od razu jedne wzięłam do pracy. Są cudne choć duże, a ja za takimi nie przepadam.  Sporo tymi kartami wróżę i często karty zmieniam. Wytrzymuja mi rok ledwie, a później sie kleją. Czasem zmieniam tez karty tarota. Mam spory zapas nowych i jeszcze co najmniej jedne chcę kupić.
Zastanawiam się czy nie zacząć od stycznia przyjmować na wrózby w domu. Chyba bym chciała ale musze to jakoś zorganizować i to i owo jeszcze kupić. Chocby specjalny obrus. Mam taki ale juz dogorywa i trzeba by coś nowego. Niby mogę sama wyhaftować ale gdzie rzeczy potrzebne czyli tkaninę kupić. W mieście nic takiego nie widziałam. To powinno być cos naturalnego w jednolitym kolorze. Ja bym wybrała zielony. Są w sklepie jeszcze czarne, czerwone i granatowe. Trzeba by wyhaftować specjalne symbole, a to potrwa. 
Wrózyć będę w kuchni na stole. Za każdym razem przygotuję przestrzeń i to powinno zdać egzamin.

Okres w którym pogrążyłam się w czytaniu i ogladaniu filmów powoli mija. Podchodzę teraz do tego spokojnie. Czytam z godzinę dziennie i oglądam najwyżej jeden film. Teraz bardziej mnie ciągnie do malowania akrylami. Kupiłam trochę farb ale nie wszystkie, bo niestety w portfelu pustki. Brakuje mi tez podobrazi. Na styczeń na zajęcia juz nie mam, a zamalować nie bardzo mam co.

Takie koty poczyniłam. Już stoja w kuchni na parapecie...Ostatni obraz. Jeszcze może dopracuje. Zdjęcie fatalne. Następne będą lepsze chyba, bo mam zamiar opanować mój aparat z telefonu.Następne plany zakupowe to półka drewniana do ganku, rondelek na jajecznicę, farby akrylowe i podobrazia oraz jeszcze kilka ozdób. Pieniądze chyba będą. Na frytkownicę beztłuszczową jednak braknie..:(

4 komentarze:

  1. Bardzo fajny ten Twój blog. Czekam na każdy wpis, powodzenia z zakupami. Kotki prześliczne. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też Aga lubię tu wpadać i czytać co tam nowego u Ciebie. Kotki są super. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Koty świetne i obraz też mi się podoba. Życzę Ci aby myśl zamieniła się w działanie i przyniosła oczekiwane korzyści :D

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam