Codzienność

Codzienność

sobota, 8 sierpnia 2015

Antologie, zakupy, nowe horoskopy, wytworki i nadziewane papryki...


Kilka dni temu dowiedziałam się, że na portalach poetyckich szykują się wydania dwóch antologii. Jeśli zdecyduje się dołączyć do nich swoje wiersze to prawdopodobnie mój tomik z haiku w tym roku nie ukaże się. Nie będę przecież wydawała wszystkich zarobionych pieniędzy na wydawanie książek na których nie zarabiam. Poezja kiepsko się sprzedaje, a ja to już w ogóle sprzedawać nie potrafię. Prawie wszystkie egzemplarze autorskie rozdaję.
Wczoraj wieczorem zrobiłam zakupy w sklepie dla plastyków. Kupiłam farby akrylowe. Przesyłka powinna dojść we wtorek. Farby kupić musiałam, bo zaczyna mnie kusić malowanie obrazów. Chodzi za mna pejzaż z łosiem. Zwierząt jeszcze nie malowałam. Czasem rysowałam, ale malowanie to inna para kaloszy. Zakupy farb to ostatnie zakupy w tym miesiącu, bo pieniądze muszę zbierać na kurs pisania ikon. Powinnam tez w końcu zebrać na a tablicę na cmentarzu i na drukarkę.
Od kilku dni studiuję od nowa książkę astrologiczną, bo chcę znowu zacząć robić horoskopy miłosno - seksualne. To bardzo konkretne i dokładne horoskopy. To nie tylko interpretacja położenia i aspektów wenus i marsa. To nie tylko analiza 5 i 8 domu. To też analiza midpunktów. Kiedyś robiłam i takie horoskopy. Teraz chcę do tego wrócić.
Wczoraj miałam bardzo pracowity dzień. Napisałam sporo tekstów. Zrobiłam też dwa talerzyki, pudełko i kartkę z motywem świątecznym. Następne kartki zrobię dopiero w poniedziałek, gdy wydrukuję napisy. Kuszą mnie bombki, ale musze nabrać odwagi...To pewnie potrwa.
Dziś na obiad będą nadziewane papryki z mojego ogrodu. Tym razem to papryki długie. Ładnie mi obrodziły z tym, że tylko te w doniczkach. Przygotuje je z ryżem i pieczarkami. Pycha...
2 komentarze:

  1. w Lidlu, w poniedziałek będzie do kupienia zestaw farb akrylowych, potrzebnych do decou - cena około 70zł

    http://gazetka.lidl.pl/f21db05a-652b-44e1-938b-0497f50ca55a/#/32

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam