Codzienność

Codzienność

wtorek, 17 lipca 2018

plany itd...

Zaczęłam zbierać pieniądze na meble do sypialni. Chce kupić  bieliźniarkę, komodę i szafeczki nocne z sosny. Potrzebuję niecałe 2000 zł. Najważniejsza jest bieliźniarka. Powinnam ją kupić jak najszybciej, bo moja stara się rozpada. Może uda się wszystko do zimy kupić. We wrześniu mam zamiar pomalować szafę, toaletke, fotelik i szafkę. Malowanie sypialni chyba jednak dopiero w przyszłym roku.
Jeśli dobrze pójdzie to w tym roku chcę też kupić szafę do przedpokoju. Szafa ma byc koniecznie stara. Chcę ja na razie postawić w pokoju dziennym jak juz bieliźniarke wyrzucę. Resztę regału na razie zostawie, bo jeszcze stoi. Szafa ma być biała. Remont pokoju dziennego chyba dopiero w przyszłym roku zrobię. Potrzeba na to wiecej gotówki, bo chcę ścianę postawić, żeby kuwety kocie nie stały w pokoju dziennym. Zysk by był też taki, że by było zimą cieplej. Jeśli chodzi o zakup mebli, to martwi mnie wnoszenie. Pal licho jeśli przyjdą w częściach. Jakoś wniosę, ale co zrobić z szafą? Kto wniesie?

Kupiłam akryle i kilka stempli. Czekam na nie. Stemple to nie wszystkie, bo jeszcze inne wpadły mi w oko, ale juz nie duzo. Za kilka dni kupię chyba trochę wikliny do kuchni i to juz będzie koniec zakupów na ten miesiąc. Tak sobie myślę, że trzeba by kupić jeszcze jedna skrzynkę na rzeczy do scrapbookingu, bo warsztat sie rozrasta i w jedną skrzyneczke nie mieści się, a w pudełkach dziurkaczy trzymać nie chcę. Chyba ich jeszcze kilka kupię...:)

W najbliższym czasie czeka mnie też sterylizacja kotczki. Majka niedługo skończy dwa lata i jeszcze jest nie wysterylizowana. Pierwsza ruję miała bardzo późno i później miała rzadko ale ostatnio coś częściej. Co gorsze w czasie ruii prawie nie je i okropnie schudła, a jest drobniutka. Martwię się...
6 komentarzy:

 1. Bardzo lubię podglądać Pani życie, jest w nim tyle ciepła. A koteczka zaokrągli się jak tylko dojdzie do siebie po sterylizacji. Pozdrawiam serdecznie ElaW.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no myślę, że coś przytyje. Znowu ma ruję a sterylizacja we wrześniu jak upały miną:)

   Usuń
 2. Mam nadzieję , że wszystkie plany zrealizujesz. Czapka wyszła super. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. WITAM PODGLADAM PANI BLOGA OKOLO 3 LAT UWIELBIAM PANIA JEST PANI MOJ
  UWIELBIAM PANI BLOGA JEST PANI MOJ
  A INSPIRACJĄ

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam