Codzienność

Codzienność

sobota, 13 października 2018

sobota

Pogoda nadal piękna. Niestety mnie sie nie chce z niej korzystać, bo najchętniej bym z domu nie wychodziła. Zaległam na kanapie i mi z tym dobrze. Dobrze, że koniec tygodnia to pracy będzie mniej i kanapą sie nacieszę. Moze w poniedziałek z większa przyjemnością ja opuszczę. Jestem jak moja mama i w wolnych chwilach leżę zamiast siedzieć. W zasadzie to ja nawet w pracy leżę, bo pracuję na kanapie z laptopem na kolanach. :)

Dziś były zajęcia z malarstwa sztalugowego. Z tego nie mam zamiaru zrezygnować ale obawiam się problemów. Moja instruktorka jest w konflikcie z jednym z kandydatów na prezydenta miasta. Człowiek jest zawzięty i mściwy. Jeśli to on wybory wygra, ona na pewno straci pracę. Kto by nas uczył i czy zajęcia nadal by były licho wie.

Miałam w tym roku roślin juz nie kupować, a wpadły mi w oko wrzosy. Chcę kupić w kilku kolorach i chyba to dzis zrobię. Rabatki czekają gotowe i oczyszczone z zielska. Kupię rózowy, fioletowy i może biały. Kupiłam już o żółtych liściach. Kuszą mnie jeszcze wrzośce ale to juz moze w przyszłym roku. Na jesień potrzebuję jeszcze marcinki, bo mnie zostały tylko białe. Chciałabym w innych kolorach. Chcę też jeszcze ostrokrzew o żółtych listkach. Pomyślę...:)

Książki przyszły. Jedną czytałam wczoraj, a właściwie dzisiaj do czwartej rano, bo nie mogłam sie oderwać. Skończyłam. Książka jest dla mnie magiczna wręcz. Klimat wspaniały. Przypomniało mi sie też moje dzieciństwo- tradycje i zwyczaje. Chyba do nich wrócę. Miałam już nie kupować teraz książek ale dziś kupiłam drugi tom. Do tego dodałam Duchową moc empatii. Został do przeczytania drugi tom Słowiańskiego siedliska. Będę czytać dziś i jutro, bo pozycja z tych trochę grubszych. Do końca miesiąca już z pewnością nic nie kupię i będę czytać powieści z internetu.4 komentarze:

 1. Hejka :)
  miłego leniuchowania życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli interesują cię marcinki to z chęcią na wiosnę wyśle Ci sadzonki mam siedem rodzojow, teraz jest za sucho.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję i pewnie, że chcę...uwielbiam je...:)

   Usuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam