Codzienność

Codzienność

piątek, 5 czerwca 2020

Piątek

Koniec tygodnia. Był owocny. Sporo spraw załatwiłam. Generalne porządki w domu prawie skończone. Teraz będzie już tylko praca na bieżąco. Na dworze też trochę podzialałam. Plewienia ubyło. Krzysiek wyciął też trochę gałęzi. Dziś chcę odpocząć głownie psychicznie, ale coś zrobię. Na pewno coś wystawię do sprzedaży albo ciuchy albo książki, a moze obrazy. Może pomyślę o malowaniu. Przebrałam moje rzeczy i chcę pozbyć sie tych w których nie chodzę. Przeważnie to te ciotkowate. Jutro już totalne lenistwo.

Od kilku dni mniej czasu spędzam w internecie. Nie walczę ze soba by czas ograniczyć, ale tak jakoś wychodzi. Sporo za to czytam. Tym razem to same poradniki. Wzięło mnie na psychologię i rozwój osobisty. Robię porządki w swoim życiu i we wnętrzu. Sporo spraw pożegnałam. To normalne w tym roku, bo to mój rok 9 jeśli chodzi o numerologię. To rok zamykania spraw i rozstań. Od września zacznie sie rok 1. To nowy cykl i wszystko powinno ruszyć. Pozegnania z tym co znane, do czego się przyzwyczailam sa dość trudne, czasem bolesne. Czasem ogarnia mnie smutek, tęsknota za tym co było, wspominam. Pozegnania jednak są konieczne, bo trzeba zrobić miejsce na coś nowego, dobrego. Co to będzie, czas pokaże...

Przeczytałam tą książkę i polecam...Teraz nastawiam się na dobro i czułość, milość. Pożegnałam stresy i jestem wyciszona. Często wchodzę w swoje pole serca. To mi się udaje i z łatwościa gdy coś mnie zdenerwuje wychodzę z tego stanu. Staram się być bardziej łagodna i lepiej traktować Krzyśka. Dużo zadowolenia mam z moich zwierząt. Niektóre moje koty są bardzo czułe. Pikuś też, a ja to doceniam. 

Dziś będzie medytacja z agatem mszystym. Mam spory kamień, bo bardzo lubię jego wibracje. Kładę go na sercu i nawiązuję kontakt z matką naturą. Czuję się wtedy jakbym była w pradawnym lesie. Czuję zapach ziemi i roślin. To pradawne energie, ale je lubię. Wyciszają mnie.A na koniec kolejne zdjęcie potrawy...3 komentarze:

  1. Gdzie będzie Pani wystawiać książki?
    Joanna

    OdpowiedzUsuń
  2. Mogę prosić o jakieś bliższe namiary?
    Joanna

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam