Codzienność

Codzienność

poniedziałek, 15 czerwca 2020

poniedziałek

Nowy tydzień. Nadal praca przy przepisywaniu krzyżówek. Ułozone juz są wszystkie. Przepisywać będę do czwartku włącznie, a w piątek chyba przyjedzie Sebastian. Ma trochę roboty, ale chcę by u mnie też odpoczął, bo ostatnio miał sporo pracy. Moze być zmęczony. Dziś jeszcze mam do zrobienia horoskop  urodzeniowy i dwa rozkłady tarota-na zwiazek i na zdrowie.
Powinnam się wziąć za niszczenie perzu w sadzie i w ogródku, ale czekam na odpowiednią pogodę. Nie może padać przez kilka godzin. W sadzie planuję kiedyś zasiać rośliny na kwiatną łąkę. Na razie niszczymy perz. W zeszłym roku już było spryskane i w tym roku powtórzę. Poczekam do wiosny i jeśli juz nic perzu nie wzejdzie wysieje trawę. W ogrodzie mają być posadzone truskawki i poziomki.

Dziś Krzysiek zerwie czarny bez na dwie porcje nalewki. W chwili obecnej dochodzą dwie z pędów sosny i jedna z bananów. W środę może zrobię z truskawek. Chciałam zrobić jeszcze z czereśni i wiśni, ale niewiele owocu na drzewkach widać. Później zrobię ze śliwek, gruszek i jabłek. Orzechów w tym roku nie ma, bo wymarzły, a poza tym mnie orzechówka nie smakuje. Za gorzka jest jak dla mnie.

Jutro trudny dzień, bo Megusia ma operację guza listwy mlecznej. To juz druga, a koteczka niemłoda. Boję się o nią. Sporo stresu ja biedna czeka. Oby było dobrze... To cudna proludzka koteczka. Jest bardzo przymilna i słodka. Sporo juz w zyciu przeszła. Był problem z łapką, zabieg na zabki, koci katar i operacja na guza. Dosyć tego... Ileż może znieść takie drobne ciałko...
Tęsknię za działalnościa artystyczną, ale nie bardzo mam teraz czas na malowanie i rysunek. Cieszy mnie za to grafika.
Ten motyw maków chyba tez namaluję...

6 komentarzy:

 1. Aga, napiszesz coś więcej o tym jak medytujesz, jest to bardzo interesujący dla mnie temat, i ciekawa jestem jak z tym jest u Ciebie, jakie sposoby najbardziej przypadły Ci do gustu ? Temat minerałów jest bliski memu sercu, kocham kamienie i pasjonują mnie od lat :D Pokaż proszę swoje okazy, zainteresowałaś mnie bardzo swoimi zakupami :D
  Pozdrawiam ciepło, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za kociaka, na pewno wszystko będzie dobrze ;) Pozdrawiam cieplutko i życzę dobrej nocy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowia Megance życzymy. :-)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam