Codzienność

Codzienność

sobota, 2 stycznia 2016

Mrozy, katar i plany artystyczne...

Wstałam dzisiaj, a w sypialni 12 stopni. To przez mrozy, a ja jeszcze w centralnym nie palę, bo nie ma kto ruszt przełożyć w piecokuchni. Najbardziej się martwię o kwiatki. W sypialni jest szeflera, monstera i hoja. Są też kaktusy, ale one odporne. W kuchni martwię się o monsterę o plamiastych liściach. Nie wiem też jak chłód wytrzymuje reo, bo mam młodą tegoroczna roślinę. Kupiłam w lecie.
Mrozy sprawiły, ze Krzysiek złapał katar i sprzedał mnie. Teraz ja mam, a oprócz tego trochę kaszlę co jakiś czas. Łykam polopirynę, syrop z cebuli i robię sobie Reiki. Myślę, że mi przejdzie, ale i tak jestem wściekła na Krzyśka, że mnie zaraził. Prosiłam go, żeby spał w pokoju dziennym, ale nie. On musi w sypialni, ze mną. Bardzo łatwo łapię katar. Wystarczy, że ktoś kichnie w autobusie, a ja już mam. Krzyśkowi katar przechodzi i dobrze, bo dziś poszedł do pracy, a pracuje przecież na dworze. Mam tylko nadzieję, że dziś pracy nie będzie miał dużo i wróci wcześniej.
Ostatnio miałam sporo wróżenia i kilka horoskopów. Przełom roku sprawia, że ludzie ciekawi są przyszłości. Zwłaszcza popularne są teraz układy kart na 12 miesięcy i horoskopy prognostyczne. Dziś też wróżyłam z Allegro. Miała być wróżba plus astrologia. Układ skrócony za 15 zł. Wiele z tego się nie da wyczytać, ale problem jest w stanie zanalizować dość dobrze. W tym przypadku chodziło o miłość. Młodzi byli ze sobą już długo i nawet zaręczyn nie było. Dziewczyna była zniecierpliwiona i szukała rady. Karty wyszły pozytywne. Lubię przekazywać dobre wieści...
Dziś po południu może zrobię jakieś kartki albo coś namaluję. Trzeba by namalować jakieś koty np. Kusi mnie też seria kartek z kotami. Były by na bazarki dla kociarzy. Musiałabym jakieś zdjęcia kotów wydrukować. Pomyślę, bo niedługo mam wyjazd na pocztę to bym wydrukowała...  

4 komentarze:

 1. Zdrowia i Ciepełka życzę w Nowym Roku. Zimno tam macie, reperujcie ten piec bo silne mrozy nadciągają. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę za zimno masz w sypialni choć ja też wolę spać kiedy jest zimniej niż w przegrzanych pomieszczeniach. zdrowia życzę w całym Nowym roku. Uściski serdeczne-;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. normalnie jak jestem zdrowa to mi 12 stopni starcza...

   Usuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam