Codzienność

Codzienność

poniedziałek, 28 marca 2016

Poświątecznie i kartki...

No i po świętach. Jak ten czas pędzi. Odpoczęłam. Długo spałam i żyłam przyjemnościami. Dla mnie mogły potrwać dłużej i przyjemności i święta. Tylko pobyt w kościele przy okazji święcenia jajek okazał się nieprzyjemny. Ksiądz zarządził odmawianie różańca i przez 15 minut co najmniej musiałam stać, a ja nie mogę, bo kręgosłup mi wysiada i boli jak diabli. Chyba święcić byłam ostatni raz. Nie mam zamiaru się narażać.

Cały czas oglądam filmy z Changiem wook Ji. Teraz oglądam dalsze odcinki Healera. Dramy koreańskie bardzo mi przypasowały. Mają fajny klimat i aktorzy przystojni. Oczywiście Chang wook Ji jest wyjątkowy, ale trafiają się też inni na których można oko zawiesić choćby Min Ho Lee. Co prawda w filmie go jeszcze nie widziałam, ale wszystko przede mną. Seung ho Ju też coś w sobie ma.
Wieczorami robię kartki. Pomysłów mi nie brakuje. Kupiłam też następny dziurkacz i czekam na pieniądze, bo wpadły mi w oko dwa kolejne. Jeden to gołąbek, a drugi kokardka. Przydałby by się też kółko z falbanką, elipsa z falbanką, szyld i może jakieś kwiatki. Muszę również kupić tekturę falistą i wstążki. Przydały by się też kwiaty papierowe. Nowe wzory kartek bardziej mi się podobają...


Zaczynam znowu dietę. Najpierw to będzie dieta nisko węglowodanowa z wyłączeniem ziemniaków, klusek, kasz i pieczywa, no i chipsów oraz słodyczy. Jeśli nie pomoże to przejdę na typowego Dukana. Chcę zrzucić około 6 kg. Tak, żeby zejść poniżej 90 kg. Już 89 kg by mnie cieszyło.

7 komentarzy:

 1. Całe szczęście, że nie musiałaś klęczeć:).

  OdpowiedzUsuń
 2. Mają księża pomysły ... u nas odmawiają Koronkę do Miłosierdzia Jezusa ....

  OdpowiedzUsuń
 3. może zostaw tę dietę i żyj tak jak chcesz... po co się męczyć skoro i tak nic ona nie daje ?
  u mnie od dzisiaj basta na... ciasto... tylko i aż tyle
  pozdrawiam Agatko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę schudnąć, bo już ledwo łażę...

   Usuń
 4. Fajnie, że rozwijasz nową pasję-technikę rękodzielniczą :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam