Codzienność

Codzienność

poniedziałek, 23 listopada 2020

poniedziałek

 Nowy tydzień zaczął się wyjazdem. Musiałam być z Krzyśkiem u lekarza. Nie lubię wyjeżdżać, ale tym razem uniknąć się tego nie dało. Inne plany na dzisiaj to sprzątanie w sieni i praca zawodowa. Mam do zrobienia wróżbę rozbudowaną-rozklad na problem. Pewnie będzie też coś innego na portalu. W  jednej sieni chcę posprzątać już do końca. W lecie chcę pomalować.

Będzie nauka i czytanie. Kończę książkę o fotografii kulinarnej i o rodzinie w średniowieczu. Czytam 4 lekcję kursu parapsychologicznego. Przerabiam nadal 1, ale dokłada co proste z lekcji późniejszych. Myślam, że wystarczy opanować jedna lekcję w tydzień, ale niestety to sie nie uda, bo ćwiczeń jest sporo i wszystkie chcę przerobić. Niektore ćwiczenia już wykonuję codziennie jako normalną praktykę. Tak jest z treningiem Shultza i dźwiękami wprowadzającymi w stan alfa przed afirmacjami. Tak jest z wizualizacją, że jestem szczupla.

Będzie obraz albo portret. Tu ostatni... Jestem zadowolona. Podobieństwo jest duże i zaczynam uważać, ze kiedyś będę w tym niezła..:) Już jest dobrze, bo niektorym portret bardzo sie podoba...:) Do końca roku chcę zrobić 1/4 tego co planuję narysować do końca, czyli do momentu, gdy uznam, że intensywna nauka zakończona.


Mam też dużą przyjemność przy robieniu zdjęć kulinarnych. Uważam, że jest postęp i będzie dalszy. Tu niestety nie będzie postępu według profesjonalistow i innych dążących do perfekcji. Nie mam zamiaru kupić lustrzanki i zejść z trybu automatycznego/no prawie/. Nie będzie wykwintnych dań ani drogich przedmiotów uzytych do stylizacji. Jadam proste, tanie potrawy i takie widnieją na moich zdjęciach. Nie kupuję luksusowej zastawy  i nie kupię. Mam trochę rzeczy starych i jeśli kupię to tanie, rustykane. Taki jest mój styl. Popracować muszę nad światłem i tym, by prezentowane dania wyglądały apetycznie. Nie będą one apetyczne dla tych, ktorzy mają wyrafinowany gust i tak jadaja na codzień. U mnie to ma być duża porcja, sytego jedzenia. Da innych ma być ociupina, bardziej do patrzenia niż jedzenia.

4 komentarze:

dziękuję za odwiedziny i komentarze..pozdrawiam